Kiralama Koşulları | Liman Rent a Car - İzmir Havalimanı Rent a Car

MENÜLER
HABERLER
LİMANCAR Tatilinize değer katar.İZMİR HAVALİMANINDAN ARAÇ KİRALAMARENT A CAR KASKOLU ARAÇLARLA KAFANIZ RAHAT OLSUNLimancar - Liman rent a carAylık kiralamalarda %20 indirim!Tertemiz ve dezenfekte edilmiş araba kiralama2021 yılı yaz dönemi İzmir araç kiralama rezervasyonERKEN REZERVASYON FIRSATI!İzmir Adnan Menderes Havalimanı Rent a carLİMAN RENT A CAR / LİMANCAR (Tescilli Marca)ZAFER HAVALİMANINDAN ARAÇ KİRALAYABİLİRSİNİZ.Araba kiralamak güven isterKaliteli ve Güvenilir Araba Kiralamaİzmir Havalimanı Kaskolu Araba KiralamaİZMİR HAVALİMANI RENT A CAR İzmircarİzmir Havalimanında Araç kiralamak mı istiyorsunuz?Havalimanı Rent a Car Hizmetleri / LİMANCARİzmir Havalimanında araba kiralamaLimancar Havalimanı Rent a carİzmir Havaalanı Rent a Car Ofisi / LİMANCARLİMANCAR İzmir havalimanı rent a car ofisiZAFER HAVALİMANI RENT A CAR/LİMAN RENT A CARİZMİR HAVALİMANI RENT A CARİZMİR HAVAALANI OTO KİRALAMAİzmir Havalimanı Rent a car İzmircarİzmir Havalimanı Rent a car çizgiİZMİR HAVALİMANI RENT A CAR OFİSİKREDİ KARTSIZ, DEPOZİTOSUZ ARABA KİRALAMAİZMİR HAVALİMANI GÜVENİLİR RENT A CARİZMİR HAVALİMANI FUL KASKO ARABA KİRALAMAİZMİRDE GÜVENİLİR RENT A CAR FİRMASIİZMİR HAVALİMANI CAR RENTAL/ LİMAN RENT A CARİZMİRDE NEREDEN ARABA KİRALANIRİZMİR HAVALİMANI OTOMATİK ARABA KİRALAMAKİZMİR HAVALİMANI DIŞ HATLAR RENT A CAR OFİSİİZMİR HAVALİMANI GURBETÇİLERİMİZE ARABA KİRALAMAİzmir havalimanı oto kiralama firmalarıİZMİR ARABA KİRALAMA KAMPANYASIİZMİRDE RENT A CAR.ÜYE OLUN, İNDİRİMİ YAKALAYIN...İZMİR AYDIN DENİZLİ UŞAK KÜTAHYA RENT A CARKİRALIK ARABA İZMİR...İZMİR HAVALİMANI ARAC KİRALAMA FIRSATI.İZMİR HAVALİMANI OTO KİRALAMA ŞİRKETLERİİZMİR HAVALİMANINDA ARABA KİRALAMAİZMİRDE NASIL ARABA KİRALANIR.rent a car izmir havalimanıYAZ TATİLİ İÇİN ARABA KİRALAMAK.ADNAN MENDERES HAVALİMANI RENT A CARİZMİR HAVALİMANI KİRALIK ARAÇİzmir Havalimanı Rent a car firmalarıİZMİR ARABA KİRALAMA KAMPANYAİzmir havalimanı kolay araba kiralama fırsatı için bizi arayın...İzmir Havalimanı ucuz ekonomik arac kiralama.İzmirde kolay araba kiralamanın yolu LİMAN rent a carGurbetçilerimize Kampanya Kaçırmayın!İzmirde araba kiralamanın kolay yoluUcuz - Ekonomik araba kiralamanın yolu nedirİzmirde ucuz araba kiralama.Oto Kiralama Sektöründe ki yeniliklerGURBETÇİLERİMİZE KAMPANYAİzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Muğla ve Zafer Havalimanı araba kiralama.Havalimanına Teslim Araç KiralamaProfesyonel Araç KiralamaAraba KiralamaİZMİR HAVALİMANI RENT A CAR OFİSİ
BLOGLAR
FİLO KİRALAMA
Kiralama Şartları

Sadece Havalimanı yolcularına ve

GURBETÇİ  vatandaşlarımıza hizmet vermekteyiz.

İzmir Şehiriçi kiralama Hizmetimiz yoktur.

* 25 yaşını doldurmuş olmak.

* En az 3 yıllık ehliyet sahibi olmak.

* Geçerli bir Kredi Kartı sahibi olmak.

En Kısa Kiralama Süresi 7 gündür

Yurt İçi yolcuları kredi kartından 2,000 TL provizyon alınmaktadır.

* Yurt dışı yolcuları Pasaport ve Herhangi bir fatura beyan etmelidir.

* Günlük Km sınırı 200 Km'dir. (KM aşım ücreti 1 TL / km dir)

 
Kiralama Süresi
En az kiralama süresi 7 gündür. Aylık kiralamalarda, en az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi almak için bizi arayınız.

Fiyatlara dahil olanlar ve olmayanlar
Araçların bakımı, trafik sigortası, sınırlı km kullanım, havalimanında teslim etme ve alma (Bodrum havalimanı için 100 €,Dalaman havalimanı için 120 € tahsil edilir.) dahil,% 18 KDV (Katma Değer Vergisi) dahil değildir. Yakıt kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber istek üzerine temin edilir. Bebek ve çocuk koltuğu, portbagaj günlük 4 € karşılığında kiralanabilir.

Ödeme
Araç kira bedeli ödemesi, kiralama başlangıcında nakit, kredi kartı (MasterCard, Visa, American Express) yada banka havalesi ile yapılabilir. Ayrıca Yurt içi müşterilerimizden kredi kartından ya da nakit olarak 2,000 tl depozit alınır, Yurt dışı müşterilerimizden ise (Havalimanlarında araç teslimatlarında) kredi kartı slibi veya 200 Euro nakit depozit kira başlangıcında alınır. Kiralama süresinin bitiminde araç kontrollerinden sonra alınan depozito 15 gün içerisinde banka kanalı ile iade edilir.

Sigorta
Araçlarımız tüm hasarlara karşı kaskoludur. Arac Muafiyetli (%2) ya da tam kaskolu kiralanabilir. (Günlük 4 € ).Lastik tamiratları, stepne çalınması sigorta kapsamı dışındadır.Kaza durumunda en geç 48 saat içersinde trafik kaza ve alkol raporlarının ofisimize ulaştırılması, kazada tamamen kusurlu (%100) olunmaması, alkol ve uyuşturucu etkisinde olunmaması,yasal hız limitlerinde kullanılmış olması gerekmektedir. Aksi taktirde sigortalar geçersizdir.Bu durumlarda Kiracı aracın tamirdeki süresini günlük kira bedeli üzerinden ödemekle yükümlüdür. Kullanım hatalarından meydana gelen hasar ve arızalar sigorta kapsamı dışındadır. Aracı ilave bir şoförün kullanabilmesi ancak ehliyet ve kimlik bilgilerinin sözleşmeye kaydıyla mümkündür. Aksi taktirde sigortalar geçersiz olup, Kiracı tüm hasardan sorumlu olur. Aracın çalınması durumunda,araç 45 gün içersinde bulunursa aracın bulunduğu tarihe kadar olan kira bedelini, araç bulunmazsa o günkü kasko değerinin ¼ ini ve 45 günlük kira bedelini Kiracı ödemekle yükümlüdür. Aracı kiralayan kişi 3 üncü. kişilere aracı veremez, emanet edemez. Kiralanan araçlar TC. İçişleri Bakanlığı - Emniyet Genel Müdürlüğü KABİS (Kiralık Araç Bilgi Sistemi) ne işlenmekte olup sadece kiralayan kişi kullanabilir, aksi hallerde kabis kaynaklı cezaları kiracı öder.

Trafik Cezaları
Trafik cezaları Kiracıya aittir. Araçların trafik veya diğer kurumlar tarafından alıkonulması durumunda bu süre kira süresine dahil edilir.Emniyet Genel Müdürlüğü KABİS (Kiralık Araç Bilgi Sistemi) ne işlenmekte olup sadece kiralayan kişi kullanabilir, aksi hallerde kabis kaynaklı cezaları kiracı öder.

Teslim ve İade
Merkez Ofisimizin bulunduğu (Adnan Menderes Havalimanı İç ve Dış Hatlar) sınırları içerisinde olması koşulu ile, şoför ve ofisin uygunluğuna bağlı olarak araçların müşteriye teslimi ve müşteriden teslim alınması ücretsizdir.

Ofisimizin bulunmadığı şehir ve semtlerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine mesafelere göre ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için bizi arayınız. 

Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan geçikmelerde, her saat için, sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü, 3 saati aşan geçikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır. 

Ücretli Teslim noktalarımız: İstanbul Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanı, Antalya Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı ve Zafer Havalimanı için Drop ücreti alınarak arac teslimi yapılır.