İzmir Kaliteli ve Güvenilir Araba Kiralama

Kaliteli ve Güvenilir Araba Kiralama:İzmir havalimanı araba kiralama hizmeti vermekte olan firmamız 2006 yılında bu güne kesintisiz 7/24 sizler için çalışmaktadır. Firma olarak tüm araçlarımız yeni, bakımlı ve Full Kaskolu araçlardır. Her yıl en son çıkan

MENÜLER
HABERLER
LİMANCAR Tatilinize değer katar.İZMİR HAVALİMANINDAN ARAÇ KİRALAMARENT A CAR KASKOLU ARAÇLARLA KAFANIZ RAHAT OLSUNLimancar - Liman rent a carAylık kiralamalarda %20 indirim!Tertemiz ve dezenfekte edilmiş araba kiralama2021 yılı yaz dönemi İzmir araç kiralama rezervasyonERKEN REZERVASYON FIRSATI!İzmir Adnan Menderes Havalimanı Rent a carLİMAN RENT A CAR / LİMANCAR (Tescilli Marca)ZAFER HAVALİMANINDAN ARAÇ KİRALAYABİLİRSİNİZ.Araba kiralamak güven isterKaliteli ve Güvenilir Araba Kiralamaİzmir Havalimanı Kaskolu Araba KiralamaİZMİR HAVALİMANI RENT A CAR İzmircarİzmir Havalimanında Araç kiralamak mı istiyorsunuz?Havalimanı Rent a Car Hizmetleri / LİMANCARİzmir Havalimanında araba kiralamaLimancar Havalimanı Rent a carİzmir Havaalanı Rent a Car Ofisi / LİMANCARLİMANCAR İzmir havalimanı rent a car ofisiZAFER HAVALİMANI RENT A CAR/LİMAN RENT A CARİZMİR HAVALİMANI RENT A CARİZMİR HAVAALANI OTO KİRALAMAİzmir Havalimanı Rent a car İzmircarİzmir Havalimanı Rent a car çizgiİZMİR HAVALİMANI RENT A CAR OFİSİKREDİ KARTSIZ, DEPOZİTOSUZ ARABA KİRALAMAİZMİR HAVALİMANI GÜVENİLİR RENT A CARİZMİR HAVALİMANI FUL KASKO ARABA KİRALAMAİZMİRDE GÜVENİLİR RENT A CAR FİRMASIİZMİR HAVALİMANI CAR RENTAL/ LİMAN RENT A CARİZMİRDE NEREDEN ARABA KİRALANIRİZMİR HAVALİMANI OTOMATİK ARABA KİRALAMAKİZMİR HAVALİMANI DIŞ HATLAR RENT A CAR OFİSİİZMİR HAVALİMANI GURBETÇİLERİMİZE ARABA KİRALAMAİzmir havalimanı oto kiralama firmalarıİZMİR ARABA KİRALAMA KAMPANYASIİZMİRDE RENT A CAR.ÜYE OLUN, İNDİRİMİ YAKALAYIN...İZMİR AYDIN DENİZLİ UŞAK KÜTAHYA RENT A CARKİRALIK ARABA İZMİR...İZMİR HAVALİMANI ARAC KİRALAMA FIRSATI.İZMİR HAVALİMANI OTO KİRALAMA ŞİRKETLERİİZMİR HAVALİMANINDA ARABA KİRALAMAİZMİRDE NASIL ARABA KİRALANIR.rent a car izmir havalimanıYAZ TATİLİ İÇİN ARABA KİRALAMAK.ADNAN MENDERES HAVALİMANI RENT A CARİZMİR HAVALİMANI KİRALIK ARAÇİzmir Havalimanı Rent a car firmalarıİZMİR ARABA KİRALAMA KAMPANYAİzmir havalimanı kolay araba kiralama fırsatı için bizi arayın...İzmir Havalimanı ucuz ekonomik arac kiralama.İzmirde kolay araba kiralamanın yolu LİMAN rent a carGurbetçilerimize Kampanya Kaçırmayın!İzmirde araba kiralamanın kolay yoluUcuz - Ekonomik araba kiralamanın yolu nedirİzmirde ucuz araba kiralama.Oto Kiralama Sektöründe ki yeniliklerGURBETÇİLERİMİZE KAMPANYAİzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Muğla ve Zafer Havalimanı araba kiralama.Havalimanına Teslim Araç KiralamaProfesyonel Araç KiralamaAraba KiralamaİZMİR HAVALİMANI RENT A CAR OFİSİ
BLOGLAR
FİLO KİRALAMA
Kaliteli ve Güvenilir Araba Kiralama

Kaliteli ve Güvenilir Araba Kiralama

İzmir havalimanı araba kiralama hizmeti vermekte olan firmamız 2006 yılında bu güne kesintisiz 7/24 sizler için çalışmaktadır. Firma olarak tüm araçlarımız yeni, bakımlı ve Full Kaskolu araçlardır. Her yıl en son çıkan araç modelleri filomuza dahil edilmektedir. Ayrıca İsteyen Müşterilerimiz Rent a car kaskolu araba kiralayabilir.

Firma olarak sadece Havaalanı araç teslimatı yapan firmamız şehir içi teslimat yapmamaktadır. Yolcularımızın araç kiralayabilmeleri için Havalimanı yolu ile İzmir’e gelmeleri gerekmekte olup izmir içi ikamet eden ve kiralama yapmak isteyenlere kiralama yapmıyoruz. İsmimizden de anlaşılacağı gibi havalimanı araç kiralama firmasıyız.

Liman Rent a Car olarak Avrupa birliği ülkelerinde yaşayan tüm gurbetçi vatandaşlarımızın İzmir havalimanı yolu ile ege bölgesine tatil amacı ile gelen müşterilerimize en iyi araçları en uygun fiyatlara sunmaktayız. Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya, Belçika ve Danimarka gibi ülkelerde yaşayan ve her yıl Türkiye ye ve İzmir / ege bölgesine gelen müşterilerimizi beklemekteyiz. Ayrıca uzun dönem 21 günü geçen ve önceden yapılan rezervasyonlarda Antalya, Muğla, Zafer, Dalaman, Ankara ve İstanbul havalimanların da araç teslimatı yapılmakta olup bu hizmet için ek ücret alınmaktadır.

Araba kiralama Koşullarımız

Kiralama yapmak isteyen müşterilerimizin en az 2(iki) yıl ehliyet sahibi olmaları, 25 (yirmi beş) yaşını doldurmuş olmaları ve Geçerli bir Kredi kartı beyan etmesi gerekmektedir. Kredi kartından 1,500 TL depozito alınacaktır. Gürbetçi müşterilerimizin (yurt dışından gelen)Kart ya da depozito vermelerine gerek olmayıp sadece Kimlik, Ehliyet ve Pasaport istenmektedir.

Fiyat Politikamız

Limancar olarak en iyi araçları en ucuz fiyata müşterilerimize sunmak için sürekli çalışmakta ve Kampanyalar düzenlemekteyiz. Ayrıca yoğun sezon dışında üye müşterilerimize % 10 indirim uygulanmaktadır. Araç fiyatlarına Trafik sigortası, mini hasar sigortası, LCF, Hırsızlık gibi sigortalar dahil edilmiştir. Ful kasko, bebek koltuğu, Navigasyon cihazı ve km aşımı fiyatlarımıza dahil değildir.

Kolay Araba Kiralama

Müşterilerimiz istelerse telefon, WhatsApp ve email yolu ile araç kiralayabilirler. Web sayfamızı ziyaret ederek Online Rezervasyon yapabilir, aracınızı 5 dakika içerisinde kiralayabilirsiniz. Sizlerin rahatı için gece gündüz havalimanında bulunan personelimiz güler yüzlü ve gözüm odaklı çalışarak çok kısa sürede arabanızı size teslim etmektedir.

Liman Rent a car, İzmir de ki araç kiralama firmanızdır.