Son Model ve Kaskolu Araçlar

Araç kiralama konusunda bize duyulan bu güveni sürekli kılmak için firma olarak en iyi hizmeti en ucuz fiyata sağlamak konusunda kararlıyız. Her sezon filomuza kattığımız yeni araçlar alınmadan önce müşterilerimizin tercihleri göz önünde bulundurulmakta

MENÜLER
HABERLER
LİMANCAR Tatilinize değer katar.İZMİR HAVALİMANINDAN ARAÇ KİRALAMARENT A CAR KASKOLU ARAÇLARLA KAFANIZ RAHAT OLSUNLimancar - Liman rent a carAylık kiralamalarda %20 indirim!Tertemiz ve dezenfekte edilmiş araba kiralama2021 yılı yaz dönemi İzmir araç kiralama rezervasyonERKEN REZERVASYON FIRSATI!İzmir Adnan Menderes Havalimanı Rent a carLİMAN RENT A CAR / LİMANCAR (Tescilli Marca)ZAFER HAVALİMANINDAN ARAÇ KİRALAYABİLİRSİNİZ.Araba kiralamak güven isterKaliteli ve Güvenilir Araba Kiralamaİzmir Havalimanı Kaskolu Araba KiralamaİZMİR HAVALİMANI RENT A CAR İzmircarİzmir Havalimanında Araç kiralamak mı istiyorsunuz?Havalimanı Rent a Car Hizmetleri / LİMANCARİzmir Havalimanında araba kiralamaLimancar Havalimanı Rent a carİzmir Havaalanı Rent a Car Ofisi / LİMANCARLİMANCAR İzmir havalimanı rent a car ofisiZAFER HAVALİMANI RENT A CAR/LİMAN RENT A CARİZMİR HAVALİMANI RENT A CARİZMİR HAVAALANI OTO KİRALAMAİzmir Havalimanı Rent a car İzmircarİzmir Havalimanı Rent a car çizgiİZMİR HAVALİMANI RENT A CAR OFİSİKREDİ KARTSIZ, DEPOZİTOSUZ ARABA KİRALAMAİZMİR HAVALİMANI GÜVENİLİR RENT A CARİZMİR HAVALİMANI FUL KASKO ARABA KİRALAMAİZMİRDE GÜVENİLİR RENT A CAR FİRMASIİZMİR HAVALİMANI CAR RENTAL/ LİMAN RENT A CARİZMİRDE NEREDEN ARABA KİRALANIRİZMİR HAVALİMANI OTOMATİK ARABA KİRALAMAKİZMİR HAVALİMANI DIŞ HATLAR RENT A CAR OFİSİİZMİR HAVALİMANI GURBETÇİLERİMİZE ARABA KİRALAMAİzmir havalimanı oto kiralama firmalarıİZMİR ARABA KİRALAMA KAMPANYASIİZMİRDE RENT A CAR.ÜYE OLUN, İNDİRİMİ YAKALAYIN...İZMİR AYDIN DENİZLİ UŞAK KÜTAHYA RENT A CARKİRALIK ARABA İZMİR...İZMİR HAVALİMANI ARAC KİRALAMA FIRSATI.İZMİR HAVALİMANI OTO KİRALAMA ŞİRKETLERİİZMİR HAVALİMANINDA ARABA KİRALAMAİZMİRDE NASIL ARABA KİRALANIR.rent a car izmir havalimanıYAZ TATİLİ İÇİN ARABA KİRALAMAK.ADNAN MENDERES HAVALİMANI RENT A CARİZMİR HAVALİMANI KİRALIK ARAÇİzmir Havalimanı Rent a car firmalarıİZMİR ARABA KİRALAMA KAMPANYAİzmir havalimanı kolay araba kiralama fırsatı için bizi arayın...İzmir Havalimanı ucuz ekonomik arac kiralama.İzmirde kolay araba kiralamanın yolu LİMAN rent a carGurbetçilerimize Kampanya Kaçırmayın!İzmirde araba kiralamanın kolay yoluUcuz - Ekonomik araba kiralamanın yolu nedirİzmirde ucuz araba kiralama.Oto Kiralama Sektöründe ki yeniliklerGURBETÇİLERİMİZE KAMPANYAİzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Muğla ve Zafer Havalimanı araba kiralama.Havalimanına Teslim Araç KiralamaProfesyonel Araç KiralamaAraba KiralamaİZMİR HAVALİMANI RENT A CAR OFİSİ
BLOGLAR
FİLO KİRALAMA
Araba kiralamak güven ister

Son Model ve Kaskolu Araçlar

Yıllardır İzmir Havalimanı Araç Kiralama sektöründe faaliyet gösterin Limancar müşteri memnuniyetini ön planda tutmak suretiyle rakip rent a car firmaları arasında öne çıkmış ve kendisini kalite konusunda ispatlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. İzmir ziyaretlerinde bizi tercih eden müşterilerimiz sorunsuz ve bakımlı araçlar kiralayarak memnuniyetlerini bir sonraki ziyaretlerine taşımışlar ve firmamızı kendi çevrelerine önermişler bu sayede kolay yakalanamayacak bir müşteri portföyümüz oluşmuştur. Adnan menderes havalimanı yolu ile İzmir’e gelecek olan yolcularımız artık nereden araç kiralarım diye düşünmek zorunda kalmadan bir telefon ile araba kiralayabilmektedir.

Araç kiralama konusunda bize duyulan bu güveni sürekli kılmak için firma olarak en iyi hizmeti en ucuz fiyata sağlamak konusunda kararlıyız.

Her sezon filomuza kattığımız yeni araçlar alınmadan önce müşterilerimizin tercihleri göz önünde bulundurulmakta ve alınacak araçlar bu şekilde belirlenmektedir. Alınan araçların tamamı Full Kasko yapılmakta ve küçük bir ücret ile müşterilerimize bu şekilde teslim edilmektedir.

Araç kiralamak güven ister

Tüm müşteriler kiraladığı aracın ve Kiralama firmasının güvenilir olmasını ve aynı firma ile sürekli çalışabilmeyi ister. Bu sebepten önce güvenilir bir firma arayan tüm İzmir havalimanı yolcularının kendini ispatlamış ve bilinen firmaları tercih etmeleri ileride yaşanabilecek sorunları ortadan kaldıracaktır.

Kiralanan aracın kaskolu olması

Firma olarak kaskosuz araç bulundurmadan tüm araçlarımızı ful kasko yaptırarak bu poliçeleri düzenli olarak yenilemekteyiz. Hem maddi kayba uğramamak hem de yolcularımızın emniyeti açısında yüksek teminatlar belirlenerek sigorta işlemleri yapılmaktadır. Adnan menderes havalimanı kasko sigortası bulunmayan firmaların araç ve yolculara verebileceği maddi ve manevi zararı düşünerek tüm kiralık arabalarını sigorta yaptırmaları en doğru tercih olacaktır. Liman Rent a car tüm filo araçlarını düzenli olarak yetkili servis bakımlarını yaptırarak sizlerin güvenliğini düşünmektedir.

Gurbetçi Vatandaşlarımız araç kiralama

Özellikle Avrupa birliği ülkelerinde yaşayan ve yıl içerisinde Türkiye ve özellikle İzmir’i ziyaret eden gurbetçi vatandaşlarımız bakımlı, güvenli ve uygun fiyatlı araç kiralayabilmek için yıllardır firmamızı tercih etmekte ve dönemsel erken rezervasyon, Online kiralama gibi avantajlardan faydalanmaktadır. Her yaz sezonunda İzmir havaalanı rent a car firmamızdan sadece 5 dakikada araba rezervasyonu yaptırabilmektedirler.

Tüm İzmir yolcularını İzmir rent a car a bekliyoruz.